WENTYLACJA I REKUPERACJA

 

Montaż

Urządzenia montowane przez firmę Po-Freon są najwyższej jakości. W wentylacji jak i rekuperacji liczy się jak najmniejsza strata powietrza schłodzonego lub ogrzanego. Do tego celu stosuje się wymiennik krzyżowy lub obrotowy gdzie ich sprawność powinna być jak najwyższa.

Wszelkie czynności przy montażu urządzeń jak i poszczególnych elementów wykonywane są z wysoką dokładnością. Zawsze dążymy do tego by klienci byli zadowoleni nie tylko z wykonanych usług, ale również z urządzeń oraz rozwiązań które proponujemy.

Oferujemy Państwu montaż urządzeń następujących producentów: Frapol Onyx, Komfovent, Salda, Vents.

 

Przed przystąpieniem do prac ważne jest obliczenie ilości potrzebnego powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. Następnie dobieramy urządzenie w zależności od potrzeb klienta.

W przypadku domów jednorodzinnych najczęściej jest to rekuperacja. Za to w restauracjach istotny jest wyciąg z miejsc gdzie się gotuje do czego służy okap z wyciągiem mechanicznym, lecz nie wolno zapominać o dostarczeniu świeżego powietrza.

W celu sprawdzenia poprawności zrealizowanego montażu ważne jest wykonanie pomiarów wentylacji specjalnym  przyrządem. Anemometrem sprawdzamy przepływ powietrza następnie jeśli jest to potrzebne wykonujemy regulację. Po zakończeniu, jeśli zachodzi taka potrzeba, wystawiamy protokół.

 

Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie. Wszystkie nasze wyceny są darmowe.

Serwis i przeglądy

By cieszyć się poprawną pracą urządzenia warto o nie dbać. Robi się to za pomocą regularnych przeglądów gdzie czyści się urządzenie i wymienia  filtry pochłaniające niepożądany brud oraz sprawdza się poprawność działania systemu.

Od czasu do czasu zdarzają się awarie. Nasz wykwalifikowany personel szybko sobie poradzi z wszelkiego rodzaju problemami. Działamy w jak najkrótszym czasie od zgłoszenia.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.