KLIMATYZACJA

 

Montaż klimatyzacji

Gwarantujemy wszystkim naszym klientom wysoką jakość wykonywania naszych usług.

Montaż odbywa się z dokładną starannością , oraz zgodnie ze wszystkimi normami.

Nasze pracę są wykonywane bardzo czysto, tak aby inwestor nie musiał się martwić dodatkowym sprzątaniem.

 

Już po zakończeniu montażu można cieszyć się komfortem pracy klimatyzacji w trybie chłodzenia w upalne dni, jak i w trybie grzania w dni chłodne.

Urządzenia można zamontować w mieszkaniach, domach, biurach, serwerowniach, przedszkolach, piekarniach, w gabinetach lekarskich jak i w wielu innych miejscach gdzie zachodzi taka potrzeba.

Oferta urządzeń

 

Oferujemy szeroką gamę klimatyzatorów od producentów urządzeń takich jak:

loga

 

Wycena klimatyzacji

Najkorzystniejszym rozwiązaniem w celu wyceny, jest wizja lokalna która odbywa się w miejscu

montażu, gdzie wraz z klientem znajdujemy dogodne miejsce na zamontowanie klimatyzacji oraz dobieramy urządzenie, które spełni wszelkie wymagania.

Po wizycie przygotujemy dla Was indywidualną wycenę, do wcześniej ustalonych warunków montażu jak i urządzeń które klient wybiera z naszej oferty.

 

Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty!

Jesteś zainteresowany naszą bezpłatną wyceną?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub na email!

Serwis

Profesjonalne podejście do serwisu, oraz wiedza na temat awarii urządzeń którą dysponujemy skutkuje wysoką skutecznością w usuwaniu usterek.

Wszystkie zgłoszenia awarii usuwane są w jak najkrótszym czasie od powiadomienia naszego serwisu o zaistniałym zajściu.

Często awarie spowodowane są brakiem regularnych przeglądów okresowych, gdzie oprócz sprawdzenia poprawności działania całego urządzenia wykonywane jest dokładne czyszczenie poszczególnych elementów oraz odgrzybianie.

Po zgłoszeniu usterki nasz serwis zajmuje się kompleksową naprawą - od diagnozy usterki po ponowne uruchomienie urządzenia.

Zajmiemy się urządzeniami objętymi gwarancją jak i tymi które już utraciły gwarancję.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług serwisowych.

W celu zgłoszenia usterki prosimy o kontakt.

Okresowe przeglądy klimatyzacji

Nawet najlepszej jakości urządzenia muszą być odgrzybiane oraz czyszczone w celu poprawnego działania układu. Klimatyzacja działa jak odkurzacz i wchłania cały brud z powietrza. Samo czyszczenie filtrów nie wystarczy, należy też odgrzybić wymiennik jak i wyczyścić turbinę wentylatora.

Przegląd wykonany przez nasz serwis jest robiony bardzo starannie i dokładnie. Wszystkie czynności związane z usługą dokonujemy z dbałością o wszelkie dobra znajdujące się w pobliżu.

          

Przegląd to nie tylko czyszczenie klimatyzacji. Do obowiązków serwisu należy też sprawdzenie poprawności działania klimatyzatora, oraz szczelności układu chłodniczego.

Warto przygotować się do sezonu i wykonać przegląd przed używaniem urządzenia w wybranym trybie chłodzenia lub grzania. Skuteczność poprawnej pracy gwarantują przeglądy wykonywane co 6 miesięcy.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Do wszystkich klientów podchodzimy na równym wysokim poziomie.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.